Hea külavanem Hiiumaal!

Postitatud 26/08/2016

Hea külavanem Hiiumaal!

Teie poole pöördub MTÜ Eesti Külaliikumine Kodukant, mis on suurim rahvaliikumisel põhinev maaelu arengule suunatud organisatsioon.
Meie peamine tegevus on külaseltside ja külavanemate tegevuste toetamine ja seeläbi külaelu arendamine.
Külavanemate tegevuse arendamine on jätkuvalt üks  Kodukandi pikkajalisi tegevussuundi. Näiteks on just Kodukant olnud külavanematele koolituste/ kokkusaamiste korraldaja ning selle tulemusena valmis Eestis tänaseks ainuke käsiraamat külavanemate statuudi koostamiseks.

Kodukant soovib veelgi enam tihendada koostööd külavanematega ja alustuseks lõime uue elektroonilise infolisti, mille liikmeks teid  kutsume.

Listi eesmärk on hoida külavanemad kursis külavanemate tegevust puudutavate oluliste teemadega ja soodustada ka omavahelist suhtlemist ning kogemuste jagamist.
2016. aastal uuendasime ja korrastasime  Eesti külavanemate andmebaasi. Hinnanguliselt on täna Eestis tegutsemas veidi üle 1000 külavanema. Selle tegevuse  raames saime ka Teie tänased kontaktid. Kui teil on soov listis liikmeks saada, palun täitke juuresolev kinnitus, mis asub SIIN : http://goo.gl/eC7xbz.
Listi lisame aadressid vaid teie kinnituse alusel.

Kodukandi liikumise võrgustik koguneb Jänedale 9. ja 10. septembril, kus toimub  külaliidrite suveülikool „Kuidas kogukonnas muutsutega toime tulle“. Suveülikoolis osalevad külade eestvedajad ning meie fookuses on mitmed olulised teemad sh ka haldusreform. Suveülikooli programm ja registreerimise informatsioon asub meie kodulehel www.kodukant.ee

Registreerimise viimane kuupäev on juba 1. september!

Küsimusete korral olen valmis vastama

 

Lugupidamsiega
Krista Habakukk
Liikumine Kodukant
Juhatuse liige
Tel 555 33 990
e-post: kodukant@kodukant.ee
Koduleht: www.kodukant.ee