Tasuta päästevahendite komplekt ja infotahvel

Postitatud 28/03/2016

Tasuta päästevahendite komplekt ja infotahvel
Teatavasti kõigile, kes soovivad võtta veeohutuse üheks oma talguteemaks ja sh püstitada veeohutuse stendi on meil pakkuda tasuta päästevahendite komplekt ja infotahvel.
Jaotus käib nii:
1) talgujuht paneb kirja oma talgud Teeme Ära lehele
2) talgujuht täidab sooviavalduse http://www.teemeara.ee/talgujuhile/veeohutus/vorm
3) Laekunud sooviavaldused edastame TÄ meeksonna poolt piirkondlikele päästekeskuse töötajatele, kes võtavad nädala jooksul talgujuhiga ühendust  ning lepitakse kokku kättesaamine.
4) viimane kuupäev sooviavalduse täitmiseks on 23. aprill (kui päästevahendeid jätkub, võtame soove ka hiljem vastu, aga siis ei saa tagada enam kättesaamist talgupäevaks)
5) video, joonised ja soovitused stendi ehitamiseks ja paigaldamiseks leiab http://www.teemeara.ee/talgujuhile/veeohutus/stend
6) Pärast talgupäeva saadab Päästeamet kõigile kleebise vastava veekogu nime ja GPS-koordinaatidega. NB! selle pärast on ülioluline, et taotlemisel sisestataks stendi täpne asukoht – nii jõuab vajadusel abi kiiresti kohale
Ca kord nädalas kanname laekunud sooviavaldused ka kaardile, et oleks näha kuhu juba stendid on kerkimas:
Kui on suur ala, võib püstitada ka mitu veeohutuse stendi (vahe min 100m), sel juhul tuleks täita iga stendi kohta eraldi sooviavaldus.
Praeguseks on tellitud 80 päästevahendite komplekti.