Liitu Ühisnädala kavaga!

Postitatud 28/09/2015

Liitu Ühisnädala kavaga!

23.-29. novembril 2015. a toimub Kodanikuühiskonna Sihtkapitali toetusel kolmandat korda üle Eesti Ühisnädal, mille raames pöörame igas maakonnas erilist tähelepanu kodanikuühiskonnale ning julgustame inimesi kodanikualgatusele. Sellel nädalal on kõik oodatud midagi ette võtma ja varasemalt mõttes olnud ideid ellu viima. Olgu selleks siis organisatsiooni avatud uste päev, arutelu kohaliku omavalitsuse inimestega või mõni teine tore sündmus: mõttekoda, kunstinäitus, kasvõi oma sõpruskonna ühine väljasõit. Kõik, mis väärtustab või tutvustab teistele kodanikualgatust, koosloomist ja ühistegevust on teretulnud ning oodatud.

Novembri alguses plaanime välja anda Postimehe vahelehena ka Kogukonnalehe. Kõiki tegevusi kajastame maakondlike arenduskeskuste veebilehel MAKIS ühtses kalendris.

1. Korralda oma sündmus Ühisnädalal! Kodanikuaktivistid, vabaühendused, ettevõtjad, avaliku sektori organisatsioonid on oodatud oma tegevust ja kodanikuühiskonna mitmekesisust näitavaid sündmusi korraldama just Ühisnädalal. Sündmus võib olla korraldajale meeldivas formaadis – arvamusartiklitest suurte konverentside või tunnustusüritusteni. Formaadi ja mahu osas Ühisnädal piiranguid ei sea.

2. Lisa oma sündmus Ühisnädala kalendrisse! Programm veebilehel täieneb pidevalt. Ühtne kalender kajastab kodanikuühiskonna mitmekesisust ning loob tervikliku käsitluse toimuvast ehk ole pildil! Oma sündmuse lisamiseks saada sündmuse kirjeldus maakondliku arenduskeskuse (SA Tuuru) MTÜ konsultandile Kajale kaja@tuuru.edu.ee. Või täida lisatud vorm
Kaja Hiis
Hiiu maakonna arenduskeskus SA Tuuru
MTÜ-de konsultant
462 2800
510 9255