Seminar “Ilma noorteta pole maapiirkonnad kestlikud”

Postitatud 13/05/2015

Oled oodatud maanoorte seminarile “Ilma noorteta pole maapiirkonnad kestlikud!”Sündmus saab teoks 21. mail 2015 Lääne-Virumaal, Jänedal Maamajanduse Infokeskuse suures saalis.Tegemist on EL Läänemere strateegia juhtprojekti “Jätkusuutlikud maapiirkonnad tänu noorte kaasatusele, ettevõtlusele ja innovatsioonile” seminariga, mis on üks mitmest Läänemere äärsete riikide kohtumisest, mille eesmärgiks on levitada kolmeaastase projekti tulemusi.

Projektipartnerid on Soomest, Eestis, Lätist, Leedust, Poolast ja Rootsist. Kolme aasta jooksul on projektis osalejad, peamiselt noored, käinud mitmetel erinevatel konverentsidel ning saanud häid nippe ja teadmisi noortele suunatud toetusskeemide osas.

Nüüd on hea võimalus ka Eestis saada osa kolme-aastase projekti tulemustest ning kuulda nii kohalikke kui ka välismaiseid huvitavaid näiteid ning arutleda selle üle, kuidas tuua noored maapiirkonda tagasi.

Seminarile saab ennast registreerida kuni 18. maini Maamajanduse Infokeskuse veebilehel –http://maainfo.ee/index.php?id=3485&page=3394&

Avasta endas ettevõtlikkus ja innovatsioon! Ole kohal!

Tervitades

Reve Lambur
Maamajanduse Infokeskuse
Maaeluvõrgustiku büroo
529 8009
reve@maainfo.ee<mailto:reve@maainfo.ee>