Ühendus Kodukant Hiiumaa üldkoosolek ja 20. sünnipäeva tähistamine

Postitatud 29/12/2022

Ühendus Kodukant Hiiumaa üldkoosolek ja 20. sünnipäeva tähistamine

Täna, 29.12.2022, pidas Ühendus Kodukant Hiiumaa Käinas, Rannu pubis üldkoosolekut ja tähistas ühenduse 20. sünnipäeva.
Üldkoosoleku päevakorras oli kaks teemat:
1. Üldkoosolekul osalenud liikmete arvates võib Kodukant Hiiumaa juhatus oma tegevustes juhinduda Kodukant Hiiumaa tegevuskavast aastani 2025 ja uut arengukava ei ole mõtekas praegu koostama hakata;
2. Kodukant Hiiumaa kuulutas välja Hiiumaa Aasta küla 2022 valimise! Aasta küla valimise juhend ja kandideerimise ankeet avaldatakse Kodukant Hiiumaa kodulehel. Info konkursi kohta avaldatakse Hiiu Lehes, Hiiumaa Teatajas ja sotsiaalmeediakanalites.

Seejärel tähistasime üheskoos Ühendus Kodukant Hiiumaa 20. sünnipäeva.
Kodukant Hiiumaa esimesed 10 tegevusaastat on kokku võetud kogumikus “Kodukant Hiiumaa, ajast aega…..”.
Viimase 10. aasta tegemistest andis ülevaate juhatuse liige Heli Üksik. Kodukant Hiiumaa asutamist meenutas asutajaliige Andres MIller ja kauaaegne juhatuse esimees Ester Tammis meenutas aastaid Kodukant Hiiumaa juhatuses. Ester Tammisel palusime lahti lõigata ka sünnipäevatort.
Kuigi kutsel oli kirjas, et palume lilli ja kingitusi mitte tuua, siis Hiiumaa Vallavolikogu ja Vallavalitsuse poolt saime siiski kingituseks kommikarbi ja mälupulga, kuhu kogu Kodukant Hiiumaa ajalugu peaks ära mahtuma ning endine juhatuse liige Viktor Rõbtšenko poolt oli kokku pandud 25. minutine pildigalerii viimase 10 aasta üritustest, mida vaatasime sünnipäevatordi söömise kõrvale. Ja kingitud mälupulk läks ka kohe kasutusse, et Viktori tehtud kingitus vastu võtta.
Aitäh kõigile, kes vaatamata libedatele teedele täna Käinas kohal olid!

Suur tänu ja sügav kummardus kõigile asutajaliikmetele ning Kodukant Hiiumaa liikmetele. Mäletades ja väärtustades minevikku vaatame optimistlikult tulevikku!