Teeme Eesti viirusest puhtaks – Maskitalgud!

Postitatud 20/04/2020

Teeme Eesti viirusest puhtaks – Maskitalgud!

Head talgujuhid üle Eestimaa!

Talgukevad on käes, kuid eriolukorrale kohaselt tulevad ka talgud erilised. Teeme Ära meeskond kutsub tänasest kõiki liituma algatusega: Teeme Eesti viirusest puhtaks!
Kuna traditsioonilist Teeme Ära talgupäeva sel aastal korraldada ei saa, kutsume üles kõiki eestimaalasi valmistama ja kandma riidemaske. See on koos teiste ennetusmeetmetega kiireim ja tõhusaim viis, kuidas saame igaüks kaasa aidata viiruse leviku peatamisele ning tavapärase elukorralduse taastumisele. Maskitalgute eesmärk on muuta isetehtud maskide kandmine inimestele omaseks, teadvustada õiget kandmist ja ühtlasi laiemalt ka maskikandmise vajalikkust avalikes siseruumides.
Maskitalgud saavad hoo sisse tänasest, 20. aprillist ja kulmineeruvad maikuu esimesel laupäeval, 2. mail 2020. Teeme Ära värskelt kodulehelt www.teemeara.ee leiad info, miks mask on oluline, kuidas seda kerge vaevaga valmistada, kanda ja hooldada.
Ootame kõiki oma maskitegu veebilehel kirja panema, et näidata eeskuju ja innustada teisigi kaasa lööma ning valmistama riidemaske endale ja oma lähedastele.
Kuigi sel aastal ei saa me kokku tulla ja teha üheskoos talguid, saame kõige vajalikuma töö kodupaigas ikkagi teha vaid üheskoos – teha Eesti viirusest puhtaks!

Teeme ära!

Talgupäeva meeskonna poolt tegusat ja turvalist talgukevadet soovides
Tarmo Tüür